Ułatwienia dostępu

Nasze osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2021/2022
 • Szymon Burda z grupy Kaczuszek zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Mistrzowie Kodowania”, zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Białymstoku.
 • Liliana Skorupska z grupy Kaczuszek zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Ekologicznym Konkursie Plastycznym „Szanuj, co zielone”, zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Bielsku.
 • Maya Nieścier z grupy Krasnoludków zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,, PALENIE SZKODZI ZDROWIU", zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu.
 • Pola Kiermaszek z gr. Niedźwiadki zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wielkanocna zakładka do książki", organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 15 w Będzinie.
 • Milena Bombik z grupy Pszczółek zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Tukej sie godo", zorganizowanym przez Przedszkole nr 25 w Rybniku.
 • Maria Jaros z gr. Niedźwiadków zdobyła III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym na najciekawszą ilustrację do wiersza "Kaczka Dziwaczka" Jana Brzechwy, organizowanym przez ZSP Przedszkole Publiczne im. J. Brzechwy w Olzie. 
 
ROK SZKOLNY 2020/2021
 • Oliwia Sobol z gr. Krasnoludków zdobyła II miejsce w regionalnym konkursie plastycznym pt. "Kartka wielkanocna", zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 5 w Sosnowcu.
 • Marta Proksz z grupy Biedronki otrzymała wyróżnienie i nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci w wieku przedszkolnym pt. ,,Niech żyje nam Górniczy stan!". 
 • Maja Zagola z grupy Biedronki otrzymała wyróżnienie i nagrodę w IV edycji Powiatowego konkursu plastycznego ,,Wiersze Jana Brzechwy", organizowanym przez ZSP Przedszkola Publicznego w Olzie.
 • Milena Bombik z grupy "Biedronki" zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim "Emocje w poezji przedszkolaka", organizowanym przez ZSP4 w Wodzisławiu Śląskim. Do konkursu Milenkę przygotowała p. Karolina Szulc. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!
 • Julia Jędrosek, Emilie Wycisk oraz Oliwia Zagola otrzymały wyróżnienie w konkursie "Praca górnika - tradycje i symbole" organizowanym przez Przedszkole nr 16 w Raciborzu. Do konkursu dziewczynki przygotowała p. Marzena Seget w ramach zajęć z kółka plastycznego. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 • W powiatowym konkursie plastycznym "NIECH ŻYJE NAM GÓRNICZY STAN" organizowanym przez Przedszkole w Nieboczowach w kategorii I dzieci 3-letnie III miejsce dla Magdaleny Praszelik, w kategorii II dzieci 4-letnie III miejsce otrzymała Liliana Matuła, w kategoria III Dzieci 5-letnich III miejsce zdobyła Oliwia Sobol oraz wyróżnienie dla Oliwii Ogerman. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Drukuj   E-mail

Kontakt

Przedszkole im Elżbiety Sojki

ul. Szkolna 5

44-360 Lubomia

woj. śląskie, Polska

tel./fax 32 4516015

tel. kom. 606974761

 

Przedszkole jest czynne:

Poniedziałek 7:00-16:00

Wtorek 7:00-16:00

Środa 7:00-16:00

Czwartek 7:00-16:00

Piątek 7:00-16:00

Sobota - nieczynne

Niedziela - nieczynne