Ułatwienia dostępu

Aktualności

Kaczuszki ślą pocztówki

Wymiana pocztówkowa pomiędzy przedszkolami to akcja, dzięki którym dzieci mogą zapoznać się z innymi rówieśnikami, to także promowanie własnego regionu i przedszkola. Kaczuszki wzięły udział w wymianie pocztówkowej z Przedszkole Terapeutyczne Słoneczna Kraina Racibórz.
Jest to też świetna sposobność by przybliżyć dzieciom zasady działania poczty oraz nauki wysyłania pocztówek, listów, jest przypomnieniem z jakich okazji wysyła się pocztówki i listy jak i doskonała forma nawiązania kontaktu z rówieśnikami z innego przedszkola. Obecnie taka forma korespondencji jest coraz mniej stosowana, ponieważ tradycja przesyłania kartek z życzeniami czy pozdrowień z wakacji, zostaje zastąpiona przez SMSy, e-maile, e-kartki.
Kaczuszki przystąpiły do pracy wspólnie wykonały plakat, i narysowały obrazki dla dzieci z Słonecznej Krainy.
Dużo radości sprawiła Kaczuszkom nadesłana korespondencja zwrotna z przedszkola w Raciborzu.
 

Drukuj   E-mail

Kontakt

Przedszkole im Elżbiety Sojki

ul. Szkolna 5

44-360 Lubomia

woj. śląskie, Polska

tel./fax 32 4516015

tel. kom. 606974761

 

Przedszkole jest czynne:

Poniedziałek 7:00-16:00

Wtorek 7:00-16:00

Środa 7:00-16:00

Czwartek 7:00-16:00

Piątek 7:00-16:00

Sobota - nieczynne

Niedziela - nieczynne