Niedźwiadki na wycieczce do Funzeum w Gliwicach
W dniu 19 maja grupa Niedźwiadków wybrała się na wycieczkę do Funzeum w Gliwicach. Dzieci już od kilku dni odliczały czas do wyjazdu. Ich cierpliwość została wynagrodzona dzisiejszymi wrażeniami pełnymi kolorów, które rozbudziły dziecięcą radość, ciekawość, kreatywność oraz pobudziły zmysły do jeszcze lepszego poznania otaczającego nas świata. Dzieci pełne energii przemierzały kolejne, kolorowe sale. Na koniec mogły swobodnie pobawić się korzystając z wielu atrakcji Funzeum. Te chwile będą na długo jeszcze w naszej pamięci.