SÓWKI I PSZCZÓŁKI W Xtreme KiDS
W czwartek 14 maja grupy Sówek i Pszczółek pojechały na wycieczkę do sali zabaw Xtreme KiDS w Wodzisławiu Śląskim. Już na samym początku dzieciom spodobała się krótka podróż dużym i wygodnym autokarem, ponieważ niektóre przedszkolaki miały okazję jechać pierwszy raz takim pojazdem.
W nowej, przestronniej sali zabaw powitały nas przemiłe panie, które na początku oprowadziły dzieci i zapoznały je z atrakcjami. A potem zaczęła się zabawa: skoki na trampolinach, wspinaczki i zjazdy do basenów z kulkami, skoki do kolorowych gąbek, a nawet strzelanie goli na mini boisku. Była także krótka przerwa na odpoczynek, uzupełnienie płynów i słodką przekąskę w salach do tego przeznaczonych. Niespodzianką było pojawienie się maskotki – Kangura, z którym dzieci się przywitały i zrobiły pamiątkowe zdjęcie. Wszyscy zmęczeni ale uśmiechnięci i zadowoleni wrócili na obiad do przedszkola.