Start Witamy Religia
Religia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michalina Dudzik   

Religia


Zajęcia prowadzi pani mgr Michalina Dudzik.


PLAN ZAJĘĆ Z RELIGII


Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1100 -1130
Kaczuszki


1130 -1200
Pszczółki Pszczółki
Kaczuszki

1230 -1300Krasnoludki
1300 -1330Biedronki

*ważny od 02.09.2019


ZAKŁADKI

Zachęcam Rodziców do odwiedzania zakładek dla poszczególnych grup. Tam można znaleźć tematy zajęć z religii wraz z datami, zadania domowe, modlitwy i piosenki, których dzieci uczą się na kolejnych katechezach:
WASZE PALMY WIELKANOCNE

Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć, jakie wysłaliście w tym tygodniu. Wszystkie nadesłane palmy wielkanocne są piękne i widać, że włożyliście w nie dużo pracy i czasu. Gratuluję pomysłów!ZAJĘCIA OTWARTE Z RELIGII

W dwóch najstarszych grupach: Pszczółek i Kaczuszek odbyły się w ostatnich dniach zajęcia otwarte z religii. Starszaki zaprezentowały kolędy, których się nauczyły oraz swoją wiedzę na temat trzech Mędrców ze Wschodu. Byli bardzo zaangażowani i pokazali, jak szybko potrafią uczyć się nowych rzeczy. Chętnie też uczestniczyli w modlitwie. Bardzo dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach!


WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Dzisiaj w naszym przedszkolu zostały ogłoszone wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową, w którym brały udział starszaki. Wszystkie przyniesione prace były piękne i różnorodne, dlatego komisja miała duży problem, by wybrać zwycięzców. Jednak werdykt był następujący: III miejsce zajęła Emilie, II - Emilia - obie dziewczynki z grupy Pszczółek, zaś pierwsze miejsce Wiktoria z gr. Kaczuszek. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!


WYNIKI KONKURSU RÓŻAŃCOWEGO

Dzisiaj, 30 października zostały ogłoszone wyniki Konkursu Różańcowego, w którym brały udział przedszkolaki z grup: Krasnoludków i Biedronek. Wszystkie różańce biorące udział w konkursie były piękne i włożono w nie mnóstwo pracy, dlatego wybór najpiękniejszego był bardzo trudny. Komisja postanowiła przyznać tylko pierwsze miejsce, a pozostałe różańce nagrodzić wyróżnieniem. Zwycięzcą został Julian z grupy Biedronek. Jemu i pozostałym wyróżnionym przedszkolakom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy także do podziwiania prac dzieci na wystawie na parterze przedszkola.


Poprawiony: piątek, 03 kwietnia 2020 10:48
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości