Start Witamy Rekrutacja 2018/2019
Rekrutacja 2018/2019 PDF Drukuj Email

Drodzy rodzice

W dniach 1-15 lutego 2018r. w godzinach 8:00-15:00 można składać wniosek wraz z załącznikami w sekretariacie przedszkola. Zachęcamy do zapoznania się z ustawą rekrutacyjną na rok szkolny 2018/2019.

Rodzice dzieci ubiegających się o przyjęcie dzieci do przedszkola są proszeni o wypełnienie wniosku i stosownych oświadczeń oraz złożenie ich w sekretariacie przedszkola wyznaczonym terminie. Niezbędna dokumentacja znajduje się poniżej:

Jeżeli oboje rodzice pracują to prosimy o dołączenie do wniosku zaświadczenia z zakładu pracy o zatrudnieniu bądź aktualny wpis do ewidencji działalności gospodarczej ( w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej).

Wszelkie zapytania prosimy kierować do sekretariatu przedszkola, tam również można pobrać dokumentację.

Poprawiony: wtorek, 30 stycznia 2018 21:23

Free joomla themes