Start Witamy "FANTAZJA" kółko taneczno - rytmiczne
"FANTAZJA" kółko taneczno - rytmiczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

Kółko taneczno - rytmiczne  „FANTAZJA” przeznaczone jest dla dzieci 6 letnich, które przejawiają uzdolnienia taneczne. Zajęcia zawierają elementy edukacji tanecznej i rytmicznej. Pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki, zachęcić do tańca, rozwinąć pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia rytmiczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dyscypliny, koncentracji, przystosowania się do pracy w zespole oraz wpłynąć korzystnie na rozwój uzdolnień muzycznych dziecka.

Zajęcia prowadzone są w tym roku szkolnym przez mgr Karolinę Szulc.

Harmonogram zajęć:

Środa: 12.30 - 13.00

Czwartek : 13.00 - 14.00

W miesiącu wrześniu sprawdzane będą umiejętności tanezne dzieci 5 i 6-letnich.

Nasze sukcesy:

• Układ taneczny "Love story" - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Cool Dance" w Jastrzębiu Zdroju (2019r.). Grupa prowadzona przez p. Aleksandrę Sobol.
  • Układ taneczny "Wiosenne harce" - wyróżnienie specjalne w XV Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych „Roztańczone pantofelki” w Boguszowicach (2018r.). Grupa prowadzona przez p. Aleksandrę Sobol.
Poprawiony: środa, 01 września 2021 09:01

Moderator: Karolina Szulc