Start Witamy "FANTAZJA" kółko taneczno - rytmiczne
"FANTAZJA" kółko taneczno - rytmiczne PDF Drukuj Email

Kółko taneczno - rytmiczne  „FANTAZJA” przeznaczone jest dla dzieci 5,6 letnich, które przejawiają uzdolnienia taneczne. Zajęcia zawierają elementy edukacji tanecznej i rytmicznej. Pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki, zachęcić do tańca, rozwinąć pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia rytmiczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dyscypliny, koncentracji, przystosowania się do pracy w zespole oraz wpłynąć korzystnie na rozwój uzdolnień muzycznych dziecka.

Zajęcia prowadzone są przez mgr Aleksandrę Sobol.

Harmonogram zajęć:

• poniedziałek 12:15
  • piątek 9:15

• Układ taneczny "Love story" - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Cool Dance" w Jastrzębiu Zdroju (2019r.)

• Układ taneczny "Wiosenne harce" - wyróżnienie specjalne w XV Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych „Roztańczone pantofelki” w Boguszowicach (2018r.)

• Układ taneczny "Just dance" - nasze początkiUśmiech

Poprawiony: niedziela, 29 września 2019 19:21