Start Witamy "FANTAZJA" kółko taneczno - rytmiczne
"FANTAZJA" kółko taneczno - rytmiczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Kółko taneczno - rytmiczne  „FANTAZJA” przeznaczone jest dla dzieci 5,6 letnich, które przejawiają uzdolnienia taneczne. Zajęcia zawierają elementy edukacji tanecznej i rytmicznej. Pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki, zachęcić do tańca, rozwinąć pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia rytmiczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dyscypliny, koncentracji, przystosowania się do pracy w zespole oraz wpłynąć korzystnie na rozwój uzdolnień muzycznych dziecka.

Zajęcia prowadzone są przez mgr Aleksandrę Sobol. Zmiana od 3 lutego 2020r. - kółko taneczne prowadzi mgr Karolina Szulc (godziny pozostają bez zmian).

Harmonogram zajęć:

  • poniedziałek 12:15
  • piątek 9:15

  • Układ taneczny "Love story" - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Cool Dance" w Jastrzębiu Zdroju (2019r.). Grupa prowadzona przez p. Aleksandrę Sobol.

  • Układ taneczny "Wiosenne harce" - wyróżnienie specjalne w XV Regionalnym Przeglądzie Przedszkolnych Grup Tanecznych „Roztańczone pantofelki” w Boguszowicach (2018r.). Grupa prowadzona przez p. Aleksandrę Sobol.

  • Układ taneczny "Just dance" - nasze początkiUśmiech Grupa prowadzona przez p. Aleksandrę Sobol.
Poprawiony: czwartek, 02 kwietnia 2020 16:02
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości