Start DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzisiaj, 23 września w naszej placówce świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej gdzie grono pedagogiczne złożyło dzieciom najserdeczniejsze życzenia i odśpiewało "Sto lat!". Następnie przedszkolaki wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek i dalsze zabawy. Były balony, wspólne tańce... uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Ale to nie koniec niespodzianek. Przed obiadem do przedszkola zawitał studio teatralne "Krak-Art". Dzięki współpracy z Gminną Biblioteką w Lubomi nasi milusińscy mogli zobaczyć przedstawienie "Kot w butach". Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Sekuła za tak miłą niespodziankę dla naszych wychowanków. A wszystkim przedszkolakom życzymy uśmiechu każdego dnia!