Start DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzisiaj, 23 września w naszej placówce świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej gdzie grono pedagogiczne złożyło dzieciom najserdeczniejsze życzenia i odśpiewało "Sto lat!". Następnie przedszkolaki wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek i dalsze zabawy. Były balony, wspólne tańce... uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Ale to nie koniec niespodzianek. Przed obiadem do przedszkola zawitał studio teatralne "Krak-Art". Dzięki współpracy z Gminną Biblioteką w Lubomi nasi milusińscy mogli zobaczyć przedstawienie "Kot w butach". Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Sekuła za tak miłą niespodziankę dla naszych wychowanków. A wszystkim przedszkolakom życzymy uśmiechu każdego dnia!

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości