Start DOŻYNKI GMINNE 2019
DOŻYNKI GMINNE 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Jak co roku rolnicy naszej gminy podziękowali za żniwa podczas dożynek. Tym razem gospodarzem święta plonów było sołectwo Nieboczowy. Nasze przedszkole także brało czynny udział w obchodach. Przygotowano barwny pojazd, w którym dzieci wspólnie z nauczycielkami uczestniczyły w korowodzie dożynkowym. Dyrekcja oraz grono pedagogiczne serdecznie dziękują Państwu Bajer za użyczenie samochodu, Państwu M.i E. Janeta za udostępnienie hali, Państwu Bombik za pomoc w organizacji oraz rodzicom dzieci, które uczestniczyły w korowodzie za współpracę.

Poprawiony: poniedziałek, 09 września 2019 19:47
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości