Start PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZASADY SAVOIR VIVRE'U
PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZASADY SAVOIR VIVRE'U PDF Drukuj Email

Przedszkolaki z grupy "Pszczółek" wzięły udział w akcji Akademia Dobrych Manier, która była realizowana w wybranych przedszkolach na terenie całego kraju. Celem akcji było propagowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym ogólnej wiedzy na temat zasad i umiejętności kulturalnego zachowania, jak też powszechnie obowiązujących zwrotów, kształtowania postaw w duchu zrozumienia i szacunku do siebie oraz innych osób. Wychowankowie dostali pakiet pomocy dydaktycznych niezbędnych przy realizacji proponowanych treści. Rodzice otrzymali ulotki zachęcające do inspirowania, dopingowania i nagradzania dzieci za zachowania zgodne z zasadami savoir-vivre'u. Po zakończeniu akcji został wysłany na adres organizatora fotoreportaż z przeprowadzonych zajęć oraz praca konkursowa w formie rebusu.

Poprawiony: środa, 05 czerwca 2019 22:48