Start PSZCZELARZE W PRZEDSZKOLU
PSZCZELARZE W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj, 4 czerwca do naszego przedszkola zawitali pszczelarze. Przyjechali, żeby opowiedzieć nam o interesującym życiu pszczół. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć sprzęty potrzebne pszczelarzom w czasie ich pracy, przymierzyć ochronny kapelusz i rękawice. Panowie pszczelarze pokazali dzieciom najprawdziwsze pszczółki, które znajdowały się w specjalnym oszklonym ulu. W ramach podziękowań pszczelarze otrzymali od dzieci upominki. Na koniec przedszkolaki spróbowały pysznego, słodkiego miodu. Bardzo dziękujemy za tak słodką wizytę.

Poprawiony: wtorek, 04 czerwca 2019 23:10
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości