Start STARSZAKI PIERWSZY RAZ W MUZEUM
STARSZAKI PIERWSZY RAZ W MUZEUM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Nasze sześciolatki z grup Niedźwiadków i Pszczółek odwiedziły dzisiaj Muzeum w Raciborzu. Przedszkolaki zobaczyły wystawę archeologiczną, stomatologiczną, dotyczącą książąt raciborskich, sztuki ludowej oraz obowiązkowy punkt zwiedzania - prawdziwą egipską mumię. Dzieci sporo się dowiedziały o życiu w dawnych czasach, ale także uczyły się reguł zachowania w muzeum. Bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie!

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 20:47
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości