Start KRASNOLUDKI ROBIĄ ZAKUPY
KRASNOLUDKI ROBIĄ ZAKUPY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj dzieci z grupy III Krasnoludków wspólnie z p. Basią i p. Beatą wybrały się do sklepów. Wizyta w sklepie spożywczym i wielobranżowym związana była z tygodniowym tematem zajęć: „Kim będę jak dorosnę?". Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą ekspedientki oraz wyposażeniem sklepu tzn. z urządzeniami, towarem i jego ułożeniem oraz cenami. Podczas wycieczki zwracano uwagę na właściwe zachowanie się. Przedszkolaki nie wróciły do przedszkola z pustymi rękami, pod nadzorem wychowawcy zrobiły słodkie zakupy. Dziękujemy za gościnność.

Poprawiony: czwartek, 11 kwietnia 2019 17:04
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości