Start Spotkanie z Panią Bibliotekarką
Spotkanie z Panią Bibliotekarką PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W dniu 25 września dzieci z grupy 4- latków "Krasnoludki" zaprosiły do przedszkola panią bibliotekarz - Urszulę Nowak. Celem spotkania było kształtowanie nawyku poszanowania książki. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o książki oraz wysłuchały bajki "Kopciuszek". Przedszkolaki wykazały się znajomością treści bajki, chóralnie odpowiadając na zadawane pytania, chętnie oglądały ilustracje. Dzieci otrzymały niespodziankę: książkę "Kraina Lodu". Pani Urszula zaprosiła wszystkich do biblioteki. "Krasnoludki" były bardzo zadowolone ze spotkania z panią bibliotekarz, serdecznie podziękowały za wizytę i upominek.

Poprawiony: czwartek, 27 września 2018 22:12
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości