Start Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzisiaj w naszej placówce świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka... Co to był za dzień! Pełen emocji i atrakcji. Już po śniadaniu wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Pani dyrektor, w imieniu wszystkich pracowników Przedszkola, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i odśpiewaliśmy "Sto lat!". Następnie do naszego przedszkola zawitał Czarodziej Marcin, który przeniósł nas do cudownego świata bajek. Dzieci bardzo szybko opanowały czary i już po chwili za pomocą czarodziejskiej różdżki pojawiła się Myszka Minnie, Myszka Miki i Kaczor Donald. Zabawa zaczęła się na całego. Były balony, wspólne tańce... uśmiech nie znikał z twarzy dzieciUśmiech. W salach na dzieci czekał słodki poczęstunek i dalsze zabawy w towarzystwie naszych bajkowych przyjaciół. Z całego serca dziękujemy Państwu Bombik za organizowanie tak wspaniałej uroczystości, za poświęcony czas i zaangażowanie. DZIĘKUJEMY!!!

Poprawiony: poniedziałek, 24 września 2018 21:40
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości