Start Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

Dzisiaj w naszej placówce świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka... Co to był za dzień! Pełen emocji i atrakcji. Już po śniadaniu wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Pani dyrektor, w imieniu wszystkich pracowników Przedszkola, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i odśpiewaliśmy "Sto lat!". Następnie do naszego przedszkola zawitał Czarodziej Marcin, który przeniósł nas do cudownego świata bajek. Dzieci bardzo szybko opanowały czary i już po chwili za pomocą czarodziejskiej różdżki pojawiła się Myszka Minnie, Myszka Miki i Kaczor Donald. Zabawa zaczęła się na całego. Były balony, wspólne tańce... uśmiech nie znikał z twarzy dzieciUśmiech. W salach na dzieci czekał słodki poczęstunek i dalsze zabawy w towarzystwie naszych bajkowych przyjaciół. Z całego serca dziękujemy Państwu Bombik za organizowanie tak wspaniałej uroczystości, za poświęcony czas i zaangażowanie. DZIĘKUJEMY!!!

Poprawiony: poniedziałek, 24 września 2018 21:40

Free joomla themes