Start Prezes Banku Spółdzielczego w Gorzycach odwiedził nasze przedszkole
Prezes Banku Spółdzielczego w Gorzycach odwiedził nasze przedszkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj, tj. 13 września miała miejsce w naszym przedszkolu niecodzienna wizyta. Przedszkolaków z lubomskiego przedszkola odwiedził Prezes Banku Spółdzielczego w Gorzycach. Przekazał on na ręce Pani Dyrektor plecaki dla wszystkich dzieci oraz zachęcał do oszczędzania pieniędzy. Dzieci również przekazały podziękowania za wieloletnią współpracę i pamięć, jednocześnie wręczając upominek. Pani Dyrektor osobiście wręczyła każdej grupie prezenty od banku i opowiedziała przedszkolakom, czym zajmuje się bank, jak można oszczędzać i gospodarować pieniędzmi. Przedszkolaki wracały do domu uśmiechnięte, pełne planów na przyszłość i z plecakiem z logo Banku. Serdecznie dziękujemy Prezesowi Banku Spółdzielczego w Gorzycach za tak miłą niespodziankę, pamięć i długą współpracę.

Poprawiony: czwartek, 13 września 2018 20:32
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości