Start DOŻYNKI GMINNE 2018
DOŻYNKI GMINNE 2018 PDF Drukuj Email

Jak co roku, dzisiaj gospodarze naszej gminy podziękowali za żniwa podczas dożynek. W tym roku gospodarzem święta plonów jest sołectwo Lubomia. Nasze przedszkole także brało czynny udział w obchodach. Przygotowało hiszpański pojazd oraz ekologiczny wybieg na posesji, a dzieci z grupy Niedźwiadków, Pszczółek i Krasnoludków wspólnie z nauczycielkami uczestniczyły w korowodzie dożynkowym. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc, trud włożony w przygotowania do konkursu na "najpiękniejszy pojazd dożynkowy" oraz "najpiękniejszą posesję". Dzieki wspólnej pracy nasze przedszlole zajęło I miejsce w konkursie na ''na najpiękniejszą posesję''. Dziękujemy również rodzicom dzieci, które uczestniczyły w korowodzie za współpracę.