Start ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

„Ja chodzę tam co dzień,

obiadek dobry jem, (...)

kolegów dobrych mam, (...)

przedszkole domem drugim jest.”

 

Witamy wszystkie Dzieci i Rodziców w Roku Szkolnym 2018 / 2019. Starsze dzieci z zadowoleniem wracały po wakacyjnej przerwie. Dla maluszków był to  trudny dzień. Po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Pożegnanie z rodzicami nie było łatwe. Warto jednak pamiętać, że chodzenie do przedszkola jest dla dziecka szkołą życia, drogą do niezależności i samodzielności. Tutaj kształcą podstawowe umiejętności społeczne i samokontroli. Uczą się pewności siebie i otwierają na świat zewnętrzny. 

Życzymy wszystkim aby nadchodzący rok szkolny był okazją do wspaniałej zabawy, zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Wszystkim przedszkolakom życzymy cudownych chwil spędzonych w przedszkolu.

Dyrekcja, grono pedagogiczne

i pracownicy

Przedszkola im. E. Sojki

w Lubomi

Poprawiony: czwartek, 06 września 2018 16:54
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości