Start Zajęcia otwarte dla rodziców u "Smerfów"
Zajęcia otwarte dla rodziców u "Smerfów" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

13 kwietnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców w grupie "SMERFÓW". Jest to najmłodsza grupa wiekowa - 3 latki, której wychowawcą jest p. Aleksandra Sobol a pomocą p. Alicja Porwoł. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców. Mimo wielu obowiązków rodzice dokonali wszelkich starań, aby towarzyszyć swoim pociechom. Podczas spotkania każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Tematyka zajęć dotyczyła zwierząt mieszkających na wiejskim podwórku.  Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych przez nauczyciela formach aktywności. Jednak największą atrakcją okazał się wspólny taniec, który sprawił naszym "Smerfikom" wiele radości. Zajęcia przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze pozostawiając wiele miłych wspomnień. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 18:59
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości