Start Zajęcia otwarte dla rodziców u "Pszczółek"
Zajęcia otwarte dla rodziców u "Pszczółek" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj, 12 kwietnia do grupy "Pszczółek" zawitali goście. Na zajęcia otwarte przyszli rodzice. Dzieci popisały się swoją wiedzą na temat pieczywa, jego przygotowywania i wypiekania. Pokazały, jak ćwiczą buzię i język oraz jak się gimnastykują. Pochwalili się także upieczonym wczoraj wspólnie z Panią Jadwigą chlebem. Na koniec zajęć sami zabrali się za zrobienie bułeczek z masy solnej. Bardzo dziękujemy rodzicom za liczny udział w zajęciach.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2018 23:47
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości