Start Pszczółki pieką chleb
Pszczółki pieką chleb PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

11 kwietnia dzieci z gr. II z p. Jadwigą podjęli wyzwanie pieczenia chleba. Zajęcia kulinarne bardzo dzieciom przypadły do gustu. Wspólnie przygotowali wszystkie niezbędne składniki. Zadbali także o higienę i odpowiednie stanowisko pracy. Następnie wychowawczyni zaprezentowała przedszkolakom, w jaki sposób można zrobić ciasto na chleb, które następnie powędrowało do piekarnika. Po upieczeniu, zapach chleba unosił się w całym przedszkolu. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na degustację,.... która już niebawem.

Poprawiony: środa, 11 kwietnia 2018 22:02
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości