Start W gospodarstwie
W gospodarstwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W poniedziałek - 9 kwietnia przedszkolaki z grupy 3 –latków "SMERFY", w ramach realizowanych tematów związanych z poznawaniem zwierząt żyjących na wiejskim podwórku, udały się z wizytą do gospodarstwa pani Pytlik. Chociaż dzieci mieszkają na wsi, to coraz rzadziej mają okazję do obcowania ze zwierzętami hodowlanymi. Na podwórku przedszkolaki mogły zobaczyć nie tylko kota, psa i kury ale także kozy. Te, ostatnie najbardziej zainteresowały dzieci. Po takiej praktycznej lekcji żaden przedszkolak nie będzie miał problemu z odpowiedzią na pytanie: „Skąd się bierze mleko albo jajka?”. Przedszkolaki z wychowawczyniami serdecznie dziękują pani Pytlik za gościnność.

Poprawiony: środa, 11 kwietnia 2018 21:43
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości