Start Przedszkolaki przygotowują się do Świąt Wielkanocnych
Przedszkolaki przygotowują się do Świąt Wielkanocnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Od kilku dni przedszkolaki przygotowują się do Świąt Wielkiej Nocy. Na początku wyjaśnialiśmy na czym polegają tradycje świąteczne i co oznacza ich symbolika. Wykonaliśmy kartki Wielkanocne, dekoracje, uczyliśmy się piosenki o zajączku wielkanocnym. Dzieci z grupy "Krasnoludków" upiekły babkę wielkanocną. Przedszkolaki wykonały przepiękne prace plastyczne - kolorowe pisanki, a także przygotowały koszyczek wielkanocny. Przygotowania wprowadziły dzieci w świąteczny nastrój.


Poprawiony: wtorek, 27 marca 2018 15:09
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości