Start Warsztaty plastyczne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubomi
Warsztaty plastyczne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lubomi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

26 marca, w poniedziałek grupa "BIERDONECZEK" poszła do Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomi, aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Organizatorem była pani Urszula Sekuła - dyrektor biblioteki. Zadaniem przedszkolaków było ozdobienie styropianowych jajek. Okazało się, że starszaki są bardzo kreatywne. Na koniec dzieci wysłuchały bajek oraz zagadek czytanych przez panie bibliotekarki, otrzymały także upominki. Przedszkolaki podziękowały za zaproszenie i również wręczyły paniom ręcznie zrobione drobiazgi.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości