Start KIERMASZ WIELKANOCNY
KIERMASZ WIELKANOCNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W naszym Przedszkolu od dzisiaj można zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju ozdoby wielkanocne. Kiermasz, zorganizowany przez Radę Rodziców, znajduje się na parterze obok sali nr 1. Niepowtarzalne stroiki, kurki, zajączki i wiele innych ozdób własnoręcznie wykonanych na pewno stworzy wiosenny nastrój w domu, kiedy za oknem mamy ciągle zimowe krajobrazy. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców, która wykorzysta zebrane środki na potrzeby Przedszkola. Bardzo gorąco dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i prowadzenie kiermaszu, a Wszystkim, którzy na naszym kiermaszu dokonali lub dokonają choć najdrobniejszego zakupu, składamy gorące podziękowanie.

Poprawiony: poniedziałek, 19 marca 2018 21:59
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości