Start "Let's sing" - konkurs piosenki angielskiej
"Let's sing" - konkurs piosenki angielskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

21 lutego 2018 nasze przedszkola po raz trzeci wzięło udział w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing" w ZSP nr 4 w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku reprezentowały nasz trzy dziewczynki: Kinga Cyfka i Zuzanna Woźniak z gr.V oraz najmłodsza Oliwia Sobol z gr. III i zaśpiewały piosenki w kategorii "soliści". Dziewczyny nie tylko otrzymały dyplomy za udział w konkursie, ale także zajęliśmy III miejsce, które zdobyła Oliwia Sobol w kategorii 3,4 latki. Do konkursu przedszkolaków przygotowała p.Anna Bizoń. Bardzo dziękujemy rodzicom dziewczynek za bezpieczny dowóz na miejsce konkursu i do przedszkola. A naszym uczestniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poprawiony: czwartek, 22 lutego 2018 21:20
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości