Start Szkolenie "Bubmbumkowe nauczanki"
Szkolenie "Bubmbumkowe nauczanki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

We wtorek, 6 lutego w naszym Przedszkolu odbyło się szkolenie dla nauczycieli i studentów: "Bumbumkowe nauczanki", które poprowadziła p. Eliza Szeliga-Kraus z firmy DobEdu. Warsztaty były bardzo owocne, pełne dobrej energii i ciekawych pomysłów, dlatego nasza sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi zainteresowanymi nauczycielami. Zaś po przeprowadzonym szkoleniu nasza placówka otrzymała miano: "Miejsca rozwijającego przez ruch i muzykę". Bardzo dziękujemy p. Elizie za tak ciekawe warsztaty!

Poprawiony: piątek, 09 lutego 2018 22:26
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości