Start PPOKAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
PPOKAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzisiaj nasze Przedszkole odwiedzili szczególni goście. Przedszkolacy mieli okazję zobaczyć pokaz tańców latynoamerykańskich i standardowych w wykonaniu naszej absolwentki, Emilii i jej partnera Rafała. Dzieci podziwiały: walca angielskiego i wiedeńskiego, cha-chę, sambę oraz jiva.  Pokaz zachwycił dzieci, które w ciszy i zaciekawieniu go podziwiały. Później mieliśmy okazję zadać kilka pytań tancerzom. Bardzo dziękujemy Emilii i Rafałowi. Życzymy im wielu sukcesów!

Zobacz występ....KLIK

Poprawiony: niedziela, 28 stycznia 2018 19:03
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości