Start BAL PRZEBIERAŃCÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU
BAL PRZEBIERAŃCÓW W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W czwartek 25 stycznia w naszym Przedszkolu odbył się Bal Przebierańców. To niezwykły dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W naszych salach można było spotkać w tym dniu: wróżki, królewny, biedroneczki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po śniadaniu wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w uroczystym balu i wspólnej, szalonej zabawie przy muzyce. Do tańca przygrywał nam DJ. Następnie dzieci udały się do sali na zasłużony odpoczynek, gdzie czekał na nich deser: owoce i soczki. Później znowu wróciliśmy na salę gimnastyczną, by kontynuować wesołą zabawę. Kiedy bal dobiegał końca dzieci ze smutkiem wracały do swoich sal. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i przypominamy, że kolejny bal już za rok!

Poprawiony: sobota, 27 stycznia 2018 15:09
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości