Start DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email

„Babcia i dziadek wciąż o nas dbają.
Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości.
Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”.

W naszym Przedszkolu odbyły się spotkania, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i Babcie licznie przybyli na uroczystości. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie innego dnia. Pani Dyrektor serdecznie witała zebranych gości. Przedszkolaki wspólnie ze swoimi paniami przygotowały część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Na koniec występów dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione upominki. W ten sposób chciały podziękować swoim Babciom i Dziadkom za okazaną im troskę i opiekę, za uśmiech każdego dnia oraz ogromną miłość.

To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy. Nieznikający z twarzy uśmiech i łezka w oku Babć i Dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Podczas występów goście mogli poczęstować się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkania przebiegły w serdecznej atmosferze. Dziękujemy mamom, które przygotowały słodki poczęstunek, Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniach uroczystości, a Babciom i Dziadkom za poświęcony nam czas.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu.

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 21:19