Start Wigilia w przedszkolu
Wigilia w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się spotkaniem jasełkowym. 22 grudnia, w tym dniu w odbyły się grupowe wigilijki – dzieci zasiadły z wychowawczyniami przy odświętnie zastawionym stole, przełamały się opłatkiem, wysłuchały najserdeczniejszych życzeń. Każda grupa znalazła pod choinką w swojej sali prezenty – nowe zabawki, klocki, układanki, zestawy kreatywne. O godzinie 11.00 wszystkie przedszkolaki zebrały się na sali gimnastycznej, aby wziąć udział w Jasełkach, które w tym roku przygotowała p. Karolina Szulc z grupą "Biedroneczek". Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, serdecznie witając zaproszonych gości: panią prof. Gabrielę Kapicę oraz Radę Rodziców. Po zakończeniu jasełek grupa starszaków zaśpiewała piosenki w języku angielskim. Pani Dyrektor na zakończenie złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Piosenka "Little snowflake" wykonaniu starszaków z grupy "Biedroneczek".....KLIK

Poprawiony: sobota, 23 grudnia 2017 21:10
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości