Start Przedszkolaki podziwiają "żywą szopkę"
Przedszkolaki podziwiają "żywą szopkę" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Lubomi powstała przepiękna i bardzo oryginalna Bożonarodzeniowa szopka z udziałem prawdziwych zwierząt. Uczniowie szkoły  przypomnieli nam, jak wyglądały narodziny Jezusa, a także przybliżyli klimat z przed dwóch tysięcy lat. Przedszkolaki uważnie wszystko obserwowały. Żywa szopka zrobiła na nich ogromne wrażenie, ponieważ po powrocie do przedszkola, z wielkim entuzjazmem dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor szkoły za zaproszenie.

Poprawiony: czwartek, 21 grudnia 2017 23:27
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości