Start Jasełka w Gminnym Ośrodku Kultury
Jasełka w Gminnym Ośrodku Kultury PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Boże Narodzenie tuż tuż i w związku z tym 15 grudnia 2017 roku w Gminnym Ośrodek Kultury w Lubomi odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców gminy Lubomia. Na scenie wystąpiły także przedszkolaki z naszego przedszkola, z grupy „Biedroneczek”. Do występu dzieci przygotowała p. Karolina Szulc. Jasełka przygotowane pod okiem p. Karoliny przeplatały w sobie tradycję z nowoczesnością. Dzieci występowały we wspaniałych strojach aniołków, Józefa, Maryi, króli, pasterzy, diabłów oraz elfów.  Pięknie śpiewały pastorałki, kolędy, świąteczne piosenki polskie i amerykańskie, a także recytowały przygotowane wierszyki. Ładna scenografia i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i przybyli goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Nasze przedszkole już po raz kolejny miało okazję wystąpić na scenie Gminnego Ośrodka Kultury. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tak owocnej pracy i długiej współpracy. Liczymy, że będzie ona trwała nadal. Wystawione przedstawienie, wprawiło wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok, będą wszystkim przypominały wykonane zdjęcia.

Poprawiony: środa, 20 grudnia 2017 20:47
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości