Start Podziękowania dla przedszkola
Podziękowania dla przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Nasze Przedszkole otrzymało od Wójta Gminy Lubomi podziękowanie za aktywny udział w konkursie ekologiczno-edukacyjnym pt. "Nie truj sąsiada". Otrzymaliśmy także dyplom za udział w I edycji konkursu powiatowego "Wiersze Jana Brzechwy", którego organizatorem było Publiczne Przedszkole im. Jana Brzechwy w Olzie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyrazy uznania, jakie do nas spływają. Będziemy nadal uczestniczyć w różnych konkursach i akcjach, by móc doskonalić swoje umiejętności i wzbogacać swoją wiedzę.

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 21:57
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości