Start ZAJĘCIA DLA RODZICÓW
ZAJĘCIA DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty zaproszonych gości. Mimo wielu obowiązków rodzice dokonali wszelkich starań, aby towarzyszyć swoim pociechom. Podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej.

14.12.2017 - zajęcia w grupie IV NIEDŹWIADKÓW prowadziła wychowawczyni – pani Agnieszka Fiołka. Głównym celem zajęć było wprowadzenie litery "u".

15.12.2017 - zajęcia w grupie I KACZUSZEK prowadziła wychowawczyni – pani Barbara Pytlik. Tematem zajęć były ozdoby choinkowe.

19.12.2017 - zajęcia w grupie V BIEDRONECZEK prowadziła wychowawczyni – pani Karolina Szulc. Głównym celem zajęć były zwyczaje i tradycje świąteczne.

20.12.2017 - zajęcia w grupie II PSZCZÓŁKI prowadziła wychowawczyni – pani Jadwiga Michulec. Celem zajęć było utrwalenie wiadomości dotyczących świąt Bożego Narodzenia.

W czasie wspólnego spotkania rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas różnych zabaw, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych przez nauczyciela formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działaniach. Jednak najbardziej atrakcyjne okazały się ćwiczenia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Zajęcia przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze pozostawiając wiele miłych wspomnień.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.


Poprawiony: środa, 20 grudnia 2017 20:56
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości