Start KIERMASZ ŚWIATECZNY
KIERMASZ ŚWIATECZNY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Nawiązując do tradycji przygotowywania ozdób świątecznych, w grudniu w naszym przedszkolu Rada Rodziców zorganizowała bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny. Niepowtarzalne ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane są przez naszych wspaniałych rodziców można zakupić na parterze naszego przedszkola. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców, która wykorzysta zebrane środki na potrzeby przedszkola.  Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i prowadzenie kiermaszu a Wszystkim, którzy na naszym kiermaszu dokonali choć najdrobniejszego zakupu składamy gorące podziękowanie. Kiermasz cieszy się dużym powodzeniem i wprowadza nas wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Poprawiony: czwartek, 14 grudnia 2017 22:07
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości