Start KIERMASZ ŚWIATECZNY
KIERMASZ ŚWIATECZNY PDF Drukuj Email

Nawiązując do tradycji przygotowywania ozdób świątecznych, w grudniu w naszym przedszkolu Rada Rodziców zorganizowała bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny. Niepowtarzalne ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane są przez naszych wspaniałych rodziców można zakupić na parterze naszego przedszkola. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców, która wykorzysta zebrane środki na potrzeby przedszkola.  Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i prowadzenie kiermaszu a Wszystkim, którzy na naszym kiermaszu dokonali choć najdrobniejszego zakupu składamy gorące podziękowanie. Kiermasz cieszy się dużym powodzeniem i wprowadza nas wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Poprawiony: czwartek, 14 grudnia 2017 22:07