Start WYJĄTKOWY GOŚĆ W PRZEDSZKOLU - ŚW. MIKOŁAJ
WYJĄTKOWY GOŚĆ W PRZEDSZKOLU - ŚW. MIKOŁAJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

06.12.17 - w tym dniu naszą placówkę odwiedził wyjątkowy gość - Św. Mikołaj, który spotkał się z przedszkolakami na sali gimnastycznej. Po przywitaniu Św. Mikołaja przez panią dyrektor i krótkim programie artystycznym dzieci, nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i wspaniałe prezenty. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 23:25
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości