Start DZIEŃ GÓRNIKA
DZIEŃ GÓRNIKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

01.12.15 - w piątek świętowaliśmy w naszym przedszkolu Barbórkę - zaproszeni górnicy mieli okazję zobaczyć występy wszystkich sześciu grup. Każda z nich na swój sposób uświetniła uroczystą akademię, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając.. Aby tradycji stało się zadość, przedszkolaki wręczyły gościom upominki. Na koniec każdy przedszkolak, w ramach podziękowań za miłe przywitanie i występy otrzymał od zaproszonych gości słodką niespodziankę.

Poprawiony: niedziela, 03 grudnia 2017 22:13
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości