Start WARSZTATY SZOPKARSKIE
WARSZTATY SZOPKARSKIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

29.11.17 - w tym dniu najstarsze grupy wiekowe "Niedźwiadki" i "Biedroneczki" brały udział w warsztatach szopkarskich. Spotkanie poprowadziła pana Jiří Cvešper z Czeskiego Stowarzyszenia Miłośników Szopek, który także opowiedział przedszkolakom o tradycji wykonywania szopek bożonarodzeniowych. Zaproszony do naszego przedszkola gość z Czech, pokazał dzieciom, w jaki sposób wykonuje się piękne szopki, po czym przedszkolaki same spróbowały swoich sił w robieniu szopek. Wykonane szopki zostały wysłane na VIII Międzynarodową Wystawę Szopek "Moja szopka" w Uciechowicach. Warsztaty zostały zorganizowanych przez dyrektora GOK-u w Lubomi, p. Marka Jakubiaka - serdecznie dziękujemy!

Poprawiony: niedziela, 03 grudnia 2017 22:14
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości