Start Chętnie pomagamy
Chętnie pomagamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Miło nam powiadomić, iż tegoroczna akcja 4 łapy, 4 łapy, pies kudłaty. Może Ty? Może Ja? Kto?… nakarmi psa? zakończyła się sukcesem. Dzięki Państwa wrażliwość i hojność, nie zawiedliśmy się i tym razem. Zbiórka trwająca około trzech tygodni, zorganizowana w naszym przedszkolach, przyniosła znakomite efekty. Uzbieraliśmy dużą ilość suchej karmy oraz kocy. W dniu 28 listopada uzbierane dary zostały zabrane przez pracowników schroniska w Raciborzu. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za wrażliwość i wielkie serca! 

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości