Start Konkurs powiatowy "WIERSZE JANA BRZECHWY"
Konkurs powiatowy "WIERSZE JANA BRZECHWY" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

27 listopada Oliwia Proksz z grupy "Pszczółek" i Julia Jacek z grupy "Niedźwiadków" wzięły udział w I edycji konkursu powiatowego "Wiersze Jana Brzechwy", który został zorganizowany i przeprowadzony przez przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Olzie. Oliwia zaprezentowała wiersz "Kokoszka smakoszka" a Julia "Na wyspach Bergamutach". Do konkursu dzieci przygotowały wychowawczynie p. Jadwiga Michulec oraz p. Agnieszka Fiołka. Dziewczynki w podziękowaniu za udział otrzymały upominki. Dziękujemy Pani Agnieszce P. za bezpieczny dowóz naszych wychowanków na konkurs i do przedszkola, a naszym przedszkolakom gratulujemy!

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości