Start Przegląd recytatorski "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza"
Przegląd recytatorski "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W dniu 14 listopada Oliwia Widenka z grupy "Pszczółek" brała udział w Przeglądzie Recytatorskim pod hasłem "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza". Konkurs  odbył się w Przedszkolu nr 10 w Raciborzu. Atmosfera spotkania była bardzo miła i przyjazna. Dzieci były zapraszane do zabaw oraz poczęstunku. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Do występu Oliwię przygotowała wychowawczyni pani Jadwiga Michulec. Pani Joannie serdecznie dziękujemy za bezpieczny dowóz naszego przedszkolaka na przegląd i do przedszkola.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości