Start Starszaki odwiedziły Kopalnię Węgla Kamiennego ROW Ruch Rydułtowy
Starszaki odwiedziły Kopalnię Węgla Kamiennego ROW Ruch Rydułtowy PDF Drukuj Email

22 listopada starszaki z grup: Biedronek i Niedźwiadków wspólnie z wychowawcami odwiedziły Kopalnię Węgla Kamiennego ROW Ruch Rydułtowy. Swoją wycieczkę rozpoczęli od izby pamięci, gdzie poznali pracę górnika, jego strój oraz wyposażenie niezbędne na kopalni. Mieli także okazję porozmawiać z ratownikiem górniczym oraz Skarbnikiem. Następnie dzieci zobaczyły krótki film o Bolku i Lolku. Przedszkolaki dowiedziały się, jak wygląda droga górnika do kopalni. Odwiedziły szatnię górniczą oraz dyspozytornię. Każdy przedszkolak dostał słodki poczęstunek i maseczkę pyłową. Starszaki serdecznie podziękowały za spotkanie i wręczyły górnikom własnoręcznie zrobione upominki.

Poprawiony: czwartek, 23 listopada 2017 21:49

Best free joomla templates