Start „Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim”
„Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

31 października, jak co roku, przedszkolaki z naszego przedszkola wspólnie z nauczycielkami  wybrały się na cmentarz. Spacer poprzedziła rozmowa dotycząca odpowiedniego zachowania się na cmentarzu. Na miejscu zapaliliśmy znicze, a następnie chwilą ciszy uczciliśmy pamięć naszych bliskich zmarłych. W ten sposób uczymy dzieci okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły oraz pokazujemy jak ważna jest pamięć o nich. To była ważna lekcja wychowania rodzinnego, obywatelskiego i patriotycznego, która pozostanie dzieciom w pamięci.

Poprawiony: poniedziałek, 20 listopada 2017 22:09
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości