Start DZIEŃ PATRONA
DZIEŃ PATRONA PDF Drukuj Email

Dzisiaj, 27 października obchodziliśmy 6. rocznicę nadania imienia Elżbiety Sojki naszemu Przedszkolu. Uroczystości rozpoczęły się mszą św., później zaproszeni goście, przedszkolacy i kadra udali się do Przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu Polski. Pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich gości i zaprosiła do wspólnego świętowania. Następnie został odczytany krótki życiorys p. Elżbiety Sojki. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy przedstawienia przygotowanego przez grupę Niedźwiadków i ich wychowawczynię p. Agnieszkę. Akademia była bardzo udana, dlatego starszaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Podziękowania za pracę na ręce wszystkich pracowników Przedszkola i najlepsze życzenia złożyła Pani Dyrektor oraz Pani Sołtys wsi Lubomia Maryla Fibic. Po skończonych oficjalnych uroczystościach dzieci przeszły do swoich sal, gdzie czekał na nie słodki poczęstunek.