Start DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Dzień 13 października był dniem pełnym wrażeń. Zaraz po śniadaniu odwiedził nas policjant z policyjną maskotką - psem Sznupkiem. Celem spotkania było utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy oraz odpowiedniego zachowania podczas kontaktu z nieznajomymi. Dzieci bardzo uważnie słuchały policjanta i zadawały mu pytania. Przedszkolaki podziękowały za spotkanie oklaskami i laurkami. Następnie świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się mini akademia. Na samym początku Pani Dyrektor gorąco podziękowała wszystkim pracownikom za całoroczną pracę i złożyła najlepsze życzenia: wielu sukcesów, dalszej, owocnej pracy, a także dobrej atmosfery w zespole. Wręczyła także Nagrodę Wójta Gminy Lubomia i Nagrodę Dyrektora dla nauczycieli i pracowników. Następnie grupy straszaków i średniaków zaprezentowały krótkie występy artystyczne. Gościem na akademii była również pani prof. Gabriela Kapica, która złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Rada Rodziców również podziękowała pracownikom naszego przedszkola za trud włożony w codzienną pracę, wręczając wszystkim piękne kwiaty. Na samym końcu miłą niespodzianką dla wszystkich był występ wokalny Magdaleny Wojak, który zachwycił wszystkich zebranych na akademii. Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie i gratulujemy tak pięknego głosu!

Poprawiony: wtorek, 17 października 2017 12:20
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości