Start Teatrzyk "Złota rybka"
Teatrzyk "Złota rybka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

W dniu 3 października nasze przedszkole odwiedził teatr z Krakowa "Krak - Art". Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, a także uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt."Złota rybka". Bajka swym pouczającym morałem uświadomiła dzieciom, że "chciwość nie popłaca", a dzielenie się z innymi i docenianie tego, co się ma są cechami godnymi naśladowania. Serdecznie dziękujemy Bibliotece Gminnej w Lubomia za zorganizowanie przedstawienie.


Poprawiony: środa, 04 października 2017 21:24
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości