Start DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

20.09.16 - w środę w naszej placówce świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Pani dyrektor, w imieniu wszystkich pracowników przedszkola, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i odśpiewaliśmy "Sto lat!". Następnie rozpoczęła się taneczna zabawa, a później w każdej sali czekała na przedszkolaków owocowa niespodzianka.

W ramach  projektu "Gmina z dobrą energią" przedszkolaki mogły zobaczyć przepiękne prace plastyczne, wykonane przez starszaków pt. "Moje ekologiczne przedszkole". Pani dyrektor przypomniała o zbliżającym się sezonie grzewczym oraz zachęciła wszystkich, abyśmy dbali o czyste powietrze.

 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości