Start Dożynki 2017
Dożynki 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

Tradycje i obrzędy ludowe od lat są obecne w naszym przedszkolu. DOŻYNKI GMINNE to wspaniała uroczystość podczas, której okazujemy szacunku dla pracy rolników i do chleba. W tym roku gospodarzem dożynek gminnych jest sołectwo Syrynia.  Nasze przedszkole przygotowało pojazd "Kulkowo", a dzieci z grupy „Biedroneczki” wspólnie z nauczycielkami uczestniczyły w korowodzie dożynkowym. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc, trud włożony w przygotowania do konkursu na "najpiękniejszy pojazd dożynkowy". Dziękujemy również rodzicom dzieci, które uczestniczyły w korowodzie za współpracę.

Poprawiony: niedziela, 10 września 2017 20:38
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Best free joomla templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości