Start WSPANIAŁA ZABAWA W "LEŚNEJ PRZYGODZIE" W RADLINIE
WSPANIAŁA ZABAWA W "LEŚNEJ PRZYGODZIE" W RADLINIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Sobol   

6.06.2017 gr. III KRASNOLUDKI pojechała na wycieczkę do "Leśnej przygody" w Radlinie. Na przedszkolaków czekał zestaw nietypowych zabaw, z nietypowymi akcesoriami prowadzonych przez instruktorów parku.  Dzieci uczestniczyły w grach integracyjnych z chustą animacyjną i zawodach sportowych. Miały okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną w parku linowym, gdzie pokonywały przeszkody zawieszone na drzewach na niewielkiej wysokości. Krasnoludki bardzo zaangażowały się w wyprawę piracką, której celem było znalezienie leśnego skarbu piratów. Mamom, które uczestniczyły w wyciecze serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Poprawiony: czwartek, 08 czerwca 2017 21:14
 

  

Copyright © 2013 Przedszkole w Lubomi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Moderator: Aleksandra Sobol
Administrator strony: Ryszard Popardowski

Joomla 1.5 free templates

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości